zago del conero ki 2 site

 

Nieuws

 

Uitslag NVM Zwolle 17-10-2015!

 

 

NVM 17-10-2015 Zwolle

Prijs

Cat.nr.

Naam

Vader

Eigenaar

Plaats

Rubriek 1 mnl 5-9 mnd

1A

72

Enolo

Zlatan

F H H Leenders

Dedemsvaart

1B

73

Emilo

Zinco

F H H Leenders

Dedemsvaart

1C

71

Ettore

Aquinto

E A Hissink-Smeenk

Nybroek

1D

70

Enzo de Koenderij

Zago Del Conero

H B M Koenderink

Haaksbergen

Rubriek 2 mnl 9-24 mnd

1A

75

Duko

Palio

Boerderij Croy BV

Helmond

1B

74

Cono v/d Kelrehof

Zago Del Conero

H B M Koenderink

Haaksbergen

Rubriek 3 vrl 5-12 mnd

1A

78

Elettra

Cirano

W A J van Kasteren

Schyndel

1B

80

Elgia

Aquinto

E A Hissink-Smeenk

Nybroek

1C

79

Estella

Cirano

W A J van Kasteren

Schyndel

Afw

77

Eleonora

Zago Del Conero

B ter Maat

Halle

Rubriek 4 vrl 12-16 mnd

1A

85

Daniƫlle

Tinco

B ter Maat

Halle

1B

84

Donja

Zago Del Conero

B ter Maat

Halle

1C

83

Desiree

Zago Del Conero

B ter Maat

Halle

1D

86

Dabella

Cirano

W A J van Kasteren

Schyndel

1E

81

Diana

Aquinto

E A Hissink-Smeenk

Nybroek

Afw

82

Dabella 2

Cirano

W A J van Kasteren

Schyndel

Afw

87

Doria

Urto

W A J van Kasteren

Schyndel

Rubriek 5 vrl 16-24 mnd

1A

91

Donna

Zlatan

F H H Leenders

Dedemsvaart

1B

90

Dana

Zlatan

F H H Leenders

Dedemsvaart

1C

92

Da Quercia

Cirano

W A J van Kasteren

Schyndel

1D

89

Donnatella

Aquinto

E A Hissink-Smeenk

Nybroek

1E

88

Donielle

Aquinto

E A Hissink-Smeenk

Nybroek

Rubriek 6 vrl 2-3 jaar

1A

95

Cira

Tinco

M.J. Buijze

Oostburg

1B

93

Carola

Zago Del Conero

H B M Koenderink

Haaksbergen

1C

96

Consolata

Voltero

E A Hissink-Smeenk

Nybroek

1D

94

Daniela 6

Zinco

W A J van Kasteren

Schyndel

 

 

 

Rubriek 7 koeien 3-4 jaar

1A

99

Bionda

Palio

B ter Maat

Halle

1B

100

Bella

Zlatan

F H H Leenders

Dedemsvaart

1C

97

Bella 5

Tinco

W A J van Kasteren

Schyndel

1D

98

Bella 3

Mirino

W A J van Kasteren

Schyndel

Rubriek 8 koeien 4-5 jaar

1A

102

Audrey de Koenderij

Umberto

H B M Koenderink

Haaksbergen

1B

101

Aquercia

Palio

W A J van Kasteren

Schyndel

1C

103

Abella 2

Damasco

W A J van Kasteren

Schyndel

1D

105

Allegra

Manschots Otello 27

M.J. Buijze

Oostburg

1E

104

Abella

Damasco

W A J van Kasteren

Schyndel

Rubriek 9 koeien > 5 jaar

1A

106

Victoria

Orione

B ter Maat

Halle

1B

109

Quinta

Erode

W A J van Kasteren

Schyndel

1C

108

Quercia

Erode

W A J van Kasteren

Schyndel

1D

107

Udonza

Birbo

W A J van Kasteren

Schyndel

1E

110

Nilla

Lezio

M.J. Buijze

Oostburg

Bedrijfsgroepen:

KAM.

F H H Leenders

Spekopswyk 31 A

Dedemsvaart

RES. K.

B ter Maat

Kattendk 2

Halle

Kampioenskeuring:

Kampioen mannelijk:

KAM.

72

Enolo

Zlatan

F H H Leenders

Dedemsvaart

RES. K.

75

Duko

Palio

Boerderij Croy BV

Helmond

Kampioene vrouwelijk jeugd tot 2 jaar

KAM.

91

Donna

Zlatan

F H H Leenders

Dedemsvaart

RES. K.

85

Daniƫlle

Tinco

B ter Maat

Halle

Kampioene jonge koeien 2 - 4 jaar

KAM.

99

Bionda

Palio

B ter Maat

Halle

RES. K.

95

Cira

Tinco

M.J. Buijze

Oostburg

 

 

 

Kampioene koeien ouder dan 4 jaar

KAM.

106

Victoria

Orione

B ter Maat

Halle

RES. K.

102

Audrey de Koenderij

Umberto

H B M Koenderink

Haaksbergen

Alg. Kampioen mannelijk

72

Enolo

Zlatan

F H H Leenders

Dedemsvaart

Alg Kampioen vrouwelijk

106

Victoria

Orione

B ter Maat

Halle